суббота, 13 декабря 2014 г.

Неймовірна історія про бійця АТО, який самотужки врятував свою відірвану ногу

Вчора по радіо Ера почули історію хлопця з Чернівців, який на БТР потрапив у засідку, і йому відірвало ногу. Хлопець (уявіть!) наклав жгут, потім взяв
ногу і прив'язав до рюкзака, щоб не загубити. Потім ще хвилин 20 стріляв з автомата. Ногу йому пришили (!!!), але пошкоджено гомілку і зараз він за допомогою апарата Ілізарова вирощує собі 8 сантиметрів втраченої кістки...

Скажіть, хто з письменників, навіть фантастів, здатен таке вигадати. А якщо вигадаєш - хто повірить?

Брати КАПРАНОВИ
Источник 

Зимой  такой случай вполне возможен. холодно и кровь сворачивается медленно. Летом такой  случай не возможен. Хорошо, что боец ещё быстро попал к хирургу.
 Самое главное, что он не растерялся!

Комментариев нет:

Отправить комментарий