З полону бойовиків «ДНР» вдалося визволити пораненого українського військового, який також зазнав обмороження, провівши три доби на морозі.
Рядовий медроти 128-ї гірсько-піхотної бригади Вадим Свириденко отримав поранення в районі Дебальцевого і потрапив у полон. Коли його, разом з іншими пораненими, вивозили з поля бою, колона потрапила в засідку. Йому довелося провести три доби на морозі. За цей час інші поранені померли: хтось від ран, хтось – від холоду. Вадима знайшла розвідка «ДНР», але йому пощастило і він був переданий українським військовим. /Громадське ТБ Дніпро
Источник
Комментариев нет:
Отправить комментарий