Сьогодні в російському телеефірі показали втікача від українського правосуддя Віктора Януковича, який був президентом України і втратив це звання назавжди.
Він учергове запевнив, що сильно переживає через війну на Донбасі. Та настільки, що навіть ночами не спав. Також Янукович розповів, що після втечі хотів повернутися в Україну та очолити протестний рух, проте його відмовили через побоювання за його життя. Про це пише "РИА Новости". ПРО ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ "У мене не виходили з голови думки про те, щоб повернутися і очолити спочатку протестний рух. Але всі приходили до однозначної думки про те, що, якщо я повернуся, то вороги зроблять все, щоб мене знищити. Мої соратники були проти, щоб я поїхав в Україну. Події розвивалися стрімко, і я шкодую, що я не зміг цього зробити. Як тільки у мене з'явиться можливість,
я повернуся і зроблю все, щоб полегшити життя мешканцям України". ПРО БЕЗСОННІ НОЧІ "Я провів дуже багато безсонних ночей. Мені боляче за все те, що відбулося, відбувається зараз в Україні. Не хочу багато говорити, якщо Господь Бог мені збереже життя, якщо Господь Бог дасть мені можливість зробити те, що потрібно сьогодні людям, щоб захистити їхні права, захистити їх від того безчинства і беззаконня, яке є в країні, я зроблю все, що буде в моїх силах". ПРО ПРИЗУПИНКУ ВИПЛАТ ПЕНСІЙ ЖИТЕЛЯМ ОКУПОВАНОГО ДОНБАСУ "Кому могло спасти на думку, наприклад, в той час, коли я був президентом України, що Янукович позбавить пенсіонерів західних регіонів пенсії? Як це так? Як можна позбавити соціальних гарантій, які прописані в Конституції?". ПРО ПРИНИЖЕНИХ ЛЮДЕЙ І ДОВІРУ "Багато накопичилося образ, багато накопичилося недовіри і ненависті сьогодні у тих людей, чиї сім'ї постраждали. Дуже багато загинуло людей, дуже багато людей принижених. І щоб сьогодні ми могли дійти до такого рівня довіри, яке дозволить нам жити разом, потрібен час. Тому потрібен і перехідний період. І потрібно крок за кроком йти шляхом завоювання довіри. А для цього, насамперед, потрібно припинити війну".
Більше читайте тут
Комментариев нет:
Отправить комментарий