понедельник, 7 июля 2014 г.

У Луганську бойовики захопили перинатальний центр, а вагітних закрили у підвалі

Будівля захопленої медустанови є зручною позицією для обстрілу аеропорту
У Луганську бойовики "ДНР" захопили перинатальний центр обласної клінічної лікарні, а вагітних жінок перемістили у підвал медичної установи
 Про це із посиланням на свідчення голови громадської організації  "Права справа" Дмитра Снєгирьова повідомляє УНІАН.  За його словами, терористи захопили будівлю обласної клініки із стратегічних міркувань, адже лікарня має зручне розташування для встановлення там снайперські точки для обстрілу аеропорту.  Також Снєгірьов зазначив, що всіх вагітних жінок, які перебували в перинатальному центрі лікарні, терористи 
Більше читайте тут

Комментариев нет:

Отправить комментарий