Учора на мітингу біля посольства України в Москві була присутня
провокаторка, яка свого часу в Києві представлялася "солдатською матір'ю", а потім була "жителькою" Харкова,
Донецька, а тепер вона – "одеситка". У Москві журналісту вона представилася Ціпко МарієюВолодимирівною і "громадянкою Одеси".
Пояснила, що під посольством просить допомоги, "аби забрали одеситів, які тікали, з кордону. Щоб допомогли транспортом забрати їх сюди".
Також жінка розповіла, що нині, мовляв, змушена жити в Росії, "бо хунта
оголосила війну моїм дітям".
Нагадаємо, українська влада очікує масові провокації в Україні 8-9 травня. Тим часом з'явилося повідомлення, ніби Росія вже сьогодні ввечері хоче ввести свої війська в Україну.
Більше читайте тут
А вот то, что эта гастролёрша назвала "провокацией" и объявила журналиста во лжи:
Здесь подробный репортаж.
провокаторка, яка свого часу в Києві представлялася "солдатською матір'ю", а потім була "жителькою" Харкова,
Донецька, а тепер вона – "одеситка". У Москві журналісту вона представилася Ціпко МарієюВолодимирівною і "громадянкою Одеси".
Пояснила, що під посольством просить допомоги, "аби забрали одеситів, які тікали, з кордону. Щоб допомогли транспортом забрати їх сюди".
Також жінка розповіла, що нині, мовляв, змушена жити в Росії, "бо хунта
оголосила війну моїм дітям".
Нагадаємо, українська влада очікує масові провокації в Україні 8-9 травня. Тим часом з'явилося повідомлення, ніби Росія вже сьогодні ввечері хоче ввести свої війська в Україну.
Більше читайте тут
А вот то, что эта гастролёрша назвала "провокацией" и объявила журналиста во лжи:
Здесь подробный репортаж.

Комментариев нет:
Отправить комментарий