вторник, 6 мая 2014 г.

Провокаторка змінила вже четверте "місце прописки".

Учора на мітингу біля посольства України в Москві була присутня
провокаторка, яка свого часу в Києві представлялася "солдатською матір'ю", а потім була "жителькою" Харкова,

 Донецька, а тепер вона – "одеситка". У Москві журналісту вона представилася Ціпко МарієюВолодимирівною і "громадянкою Одеси". 

Пояснила, що під посольством просить допомоги, "аби забрали одеситів, які тікали, з кордону. Щоб допомогли транспортом забрати їх сюди".

 Також жінка розповіла, що нині, мовляв, змушена жити в Росії, "бо хунта
оголосила війну моїм дітям".



Нагадаємо, українська влада очікує масові провокації в Україні 8-9 травня. Тим часом з'явилося повідомлення, ніби Росія вже сьогодні ввечері хоче ввести свої війська в Україну.
Більше читайте тут

 А вот то, что эта гастролёрша назвала "провокацией" и объявила журналиста во лжи:


Здесь подробный репортаж.

Комментариев нет:

Отправить комментарий