У продукти харчування також додають снодійне, аби взяти в полон військовослужбовців.
У Міноборони та СБУ повідомляють, що на Сході України диверсанти
пропонують українським військовослужбовцям та місцевим жителям отруєну їжу. "Новим видом підривної діяльності агентів диверсійних груп Російської Федерації та сепаратистів є роздача отруєних продуктів харчування і напоїв українським військовослужбовцям та місцевому населенню, а також використання у загонах "самооборони" жінок для застосування їх як живий щит", - цитує начальника прес-центру СБУ Марину Остапенко УНІАН. Факти роздачі отруєних продуктів підтверджують і в Міноборони."
У зв'язку з появою відомостей про факт отруєння мешканців Донеччини продуктами харчування та напоями російського виробництва, які роздаються на території області прибічниками терористів у якості
"гуманітарної допомоги", Міністерство оборони України застерігає особовий склад дислокованих на Сході країни частин і підрозділів Збройних Сил України від подібних випадків", - застерігають у силовому відомстві.
Нагадаємо, 3 травня на блокпост військовослужбовців Збройних сил України у селищі Рибацьке на Донеччині кілька громадян привезли продукти харчування, начебто щоб допомогти представникам ЗСУ, пише
"День". Пізніше з'ясувалося, що їжа містила речовину, яка викликала сонливий стан у силовиків – чим і скористалися зловмисники. За півгодини близько 20 невідомих на трьох автомобілях під'їхали до
блокпосту і полонили п'ятьох членів військового екіпажу, відібрали чотири автомати, гранатомет, кулемет і боєприпаси. На посту в спецтехніці залишилися двоє військових, які змогли чинити опір, відбили напад і не
дозволили заволодіти їхньою зброєю. Бранців та викрадену зброю доставили до Маріупольської міськради. Учора всіх полонених вдалося звільнити.
Источник.
У Міноборони та СБУ повідомляють, що на Сході України диверсанти
пропонують українським військовослужбовцям та місцевим жителям отруєну їжу. "Новим видом підривної діяльності агентів диверсійних груп Російської Федерації та сепаратистів є роздача отруєних продуктів харчування і напоїв українським військовослужбовцям та місцевому населенню, а також використання у загонах "самооборони" жінок для застосування їх як живий щит", - цитує начальника прес-центру СБУ Марину Остапенко УНІАН. Факти роздачі отруєних продуктів підтверджують і в Міноборони."
У зв'язку з появою відомостей про факт отруєння мешканців Донеччини продуктами харчування та напоями російського виробництва, які роздаються на території області прибічниками терористів у якості
"гуманітарної допомоги", Міністерство оборони України застерігає особовий склад дислокованих на Сході країни частин і підрозділів Збройних Сил України від подібних випадків", - застерігають у силовому відомстві.
Нагадаємо, 3 травня на блокпост військовослужбовців Збройних сил України у селищі Рибацьке на Донеччині кілька громадян привезли продукти харчування, начебто щоб допомогти представникам ЗСУ, пише
"День". Пізніше з'ясувалося, що їжа містила речовину, яка викликала сонливий стан у силовиків – чим і скористалися зловмисники. За півгодини близько 20 невідомих на трьох автомобілях під'їхали до
блокпосту і полонили п'ятьох членів військового екіпажу, відібрали чотири автомати, гранатомет, кулемет і боєприпаси. На посту в спецтехніці залишилися двоє військових, які змогли чинити опір, відбили напад і не
дозволили заволодіти їхньою зброєю. Бранців та викрадену зброю доставили до Маріупольської міськради. Учора всіх полонених вдалося звільнити.
Источник.

Комментариев нет:
Отправить комментарий