Полторак переконаний, що бойовики хочуть спровокувати жертви серед мирного населення.
За даними української розвідки, на Сході України "на стороні супротивника воюють чеченці". Про це сьогодні під час розмови з журналістами біля Слов'янська на Донеччині заявив командувач Нацгвардією України Степан Полторак, передає "Інтерфакс-Україна".
"Ми маємо справу з дуже добре організованим і підготовленим супротивником, у якого на озброєнні стоять гранатомети, міномети, кулемети. Силами АТО проводити операції в цій місцевості дуже складно, бо вона лісиста і противник добре підготовлений, добре озброєний, добре екіпірований", - уточнив Полторак. Командувач Нацгвардією додав, що проти сил антитерористичної операції також використовують переносні зенітно-ракетні комплекси, автомати та снайперські гвинтівки Драгунова. "На сьогоднішній день противник
провокує нас і робить все, щоб ми застосовували більш потужну, більш серйозну зброю, аби спровокувати жертви серед мирного населення. Тому тим, які починають розповідати, що операція йде повільно і погано, можу сказати: кожному потрібно займатися своєю справою. І політикам, і всім іншим кажу: не треба мудрувати, треба допомагати", - підкреслив Полторак.
На питання "Як допомагати?", він відповів: "Підтримувати хоча б морально". "Хоча б забезпечити повністю армію бронежилетами", - додав присутній при розмові міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, уточнивши, що армії необхідно близько 10 тис. бронежилетів. Командувач Нацгвардією також розповів, що проросійськи налаштовані озброєні особи прагнуть вирватися зі Слов'янська, а також не дозволити розширити АТО на інші населені пункти. "Вони хочуть вирватися з міста. Ми практично затиснули їх у центрі міста. Вони не дають можливості нам пройти ближче. Ми затиснули їх практично в Слов'янську, кільце стискається, тому вони чинять опір. Вони намагаються скувати наші дії, щоб не дати нам розширити сферу впливу на інші населені пункти - на Краматорськ, на Красний Лиман та інші", - сказав Полторак. Тим часом Аваков повідомив, що сили АТО на Донбасі не атакують бойовиків "шаленим вогнем" через мирні будинки.
Більше читайте тут
За даними української розвідки, на Сході України "на стороні супротивника воюють чеченці". Про це сьогодні під час розмови з журналістами біля Слов'янська на Донеччині заявив командувач Нацгвардією України Степан Полторак, передає "Інтерфакс-Україна".
"Ми маємо справу з дуже добре організованим і підготовленим супротивником, у якого на озброєнні стоять гранатомети, міномети, кулемети. Силами АТО проводити операції в цій місцевості дуже складно, бо вона лісиста і противник добре підготовлений, добре озброєний, добре екіпірований", - уточнив Полторак. Командувач Нацгвардією додав, що проти сил антитерористичної операції також використовують переносні зенітно-ракетні комплекси, автомати та снайперські гвинтівки Драгунова. "На сьогоднішній день противник
провокує нас і робить все, щоб ми застосовували більш потужну, більш серйозну зброю, аби спровокувати жертви серед мирного населення. Тому тим, які починають розповідати, що операція йде повільно і погано, можу сказати: кожному потрібно займатися своєю справою. І політикам, і всім іншим кажу: не треба мудрувати, треба допомагати", - підкреслив Полторак.
На питання "Як допомагати?", він відповів: "Підтримувати хоча б морально". "Хоча б забезпечити повністю армію бронежилетами", - додав присутній при розмові міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, уточнивши, що армії необхідно близько 10 тис. бронежилетів. Командувач Нацгвардією також розповів, що проросійськи налаштовані озброєні особи прагнуть вирватися зі Слов'янська, а також не дозволити розширити АТО на інші населені пункти. "Вони хочуть вирватися з міста. Ми практично затиснули їх у центрі міста. Вони не дають можливості нам пройти ближче. Ми затиснули їх практично в Слов'янську, кільце стискається, тому вони чинять опір. Вони намагаються скувати наші дії, щоб не дати нам розширити сферу впливу на інші населені пункти - на Краматорськ, на Красний Лиман та інші", - сказав Полторак. Тим часом Аваков повідомив, що сили АТО на Донбасі не атакують бойовиків "шаленим вогнем" через мирні будинки.
Більше читайте тут
Комментариев нет:
Отправить комментарий